Eerste Klasse Zon.

2017/2018
groep 1
Zat 17 Feb
Assendelft
0-1
Uitgeest
Zo 18 Feb
Hoofddorp
1-1
LSVV
Legmeervogels
3-1
Zeeburgia
Watergraafsmeer
6-1
RKVV Velsen
HFC EDO
1-3
AFC 34
DEM Beverwijk
1-3
AGB
Fortuna Wormerveer
2-2
Hillegom
Team / Points
1 Fortuna Wormerveer FWO 30
2 JOS Watergraafsmeer JOS 29
3 Legmeervogels	LEG 29
4 DEM Beverwijk DEM 29
5 Uitgeest UIT 26
6 AFC 34 AFC 24
7 LSVV LSV 20
 
8 Hoofddorp SVH 17
9 AGB AGB 16
10 HFC EDO EDO 14
11 Zeeburgia ZEE 14
12 RKVV Velsen RKV 13
13 Assendelft ASS 11
14 Hillegom	HIL 8
groep 2
Zo 18 Feb
Nieuwerkerk
2-2
RVC 33
Poortugaal
3-0
VOC
Hoogland
4-1
FC Boshuizen
FC Olympia
0-0
Den Hoorn
DVV Delft
0-3
GVV Unitas
BMT
14:00
Kocatepe
Spartaan 20
0-1
VELO
Team / Points
1 GVV Unitas GVV 34
2 VELO VEL 23
3 FC Olympia OLY 21
4 Hoogland HOO 20
5 Den Hoorn SVD 20
6 FC Boshuizen FCB 19
7 VOC VOC 19
 
8 BMT BMT 19
9 Nieuwerkerk NIE 18
10 Poortugaal POO 18
11 Spartaan 20 RKS 17
12 RVC 33 RVC 11
13 DVV Delft DVV 5
14 Kocatepe KOC 0
groep 3
Zo 04 Maa
RKVV Best Vooruit
14:30
Tilburg
Brabantia
14:30
AWC
Nemelaer
14:30
Rood-Wit-Willebror
HVCH
14:30
Oirschot Vooruit
t Zand
14:30
DOSKO
Alverna
14:30
TOP Oss Amateurs
DESO
14:30
Gestel
Team / Points
1 AWC AWC 25
2 HVCH HVC 23
3 RKVV Best Vooruit RKV 21
4 Brabantia BRA 20
5 DOSKO DOS 18
6 TOP Oss Amateurs TOP 18
7 Tilburg FCT 17
 
8 Oirschot Vooruit VVO 16
9 t Zand TZA 16
10 Rood-Wit-Willebrord RKS 15
11 Nemelaer NEM 14
12 Alverna ALV 12
13 Gestel GES 9
14 DESO DES 0
groep 4
Zo 04 Maa
Geldrop
14:30
Schaesberg
ZSV
14:30
De Valk
RKSV Bekkerveld
14:30
Wittenhorst
Venlosche Boys
14:30
Hoensbroek
Venray
14:30
Deurne
RKSV Minor
14:30
Chevremont
Wilhelmina 08
14:30
Susteren
Team / Points
1 RKSV Minor MIN 29
2 Geldrop GEL 26
3 Chevremont CHE 23
4 Wittenhorst WIT 23
5 Deurne DEU 20
6 RKSV Bekkerveld RKS 17
7 Susteren SUS 15
 
8 ZSV ZSV 14
9 Schaesberg SCH 13
10 Venray VEN 13
11 Venlosche Boys RKV 12
12 Wilhelmina 08 WIL 11
13 De Valk DEV 10
14 Hoensbroek FCH 6
groep 5
Zo 18 Feb
Tubantia
0-2
Rigtersbleek
SC NEC
1-1
Bemmel
Stevo
3-3
Heino
ROHDA Raalte
1-1
LONGA '30
Winterswijk
2-1
Quick 1888
De Zweef
1-2
BWO
RKZVC
1-0
Schalkhaar
Team / Points
1 LONGA '30 LON 34
2 RKZVC RKZ 30
3 ROHDA Raalte ROH 24
4 Rigtersbleek RIG 22
5 BWO KSV 19
6 SC NEC SCN 18
7 Bemmel BEM 18
 
8 Heino HEI 15
9 Tubantia TUB 14
10 De Zweef DEZ 13
11 Quick 1888	QUI 13
12 Winterswijk FCW 13
13 Stevo STE 10
14 Schalkhaar SVS 9
groep 6
Zo 18 Feb
Bergum
4-4
Noordster
FVC
0-1
GAVC
SVBO
4-0
Rolder Boys
GRC Groningen
6-0
Nieuw Buinen
Alcides
2-3
WVV
Assen
2-4
VV Emmen
Hoogeveen
3-1
LAC Frisia 1883
Team / Points
1 Hoogeveen HOO 33
2 Alcides ALC 31
3 VV Emmen VVE 26
4 WVV WVV 25
5 FVC FVC 22
6 GAVC GAC 22
7 Bergum BER 17
 
8 GRC Groningen GRC 17
9 SVBO SVB 16
10 Noordster VVN 16
11 Rolder Boys ROL 14
12 Nieuw Buinen NIE 13
13 Assen FCA 12
14 LAC Frisia 1883 LAC 11

Follow BeSoccer on Facebook