Premier League
Zat 21 Apr
Rubin Kazán
1-1
FK Rostov na Donu
Anzhi
0-1
Ural Sverdlovskaya
Zo 22 Apr
SKA-Khabarovsk
0-0
Dinamo Moskva
Arsenal Tula
13:00
Zenit
Tosno
15:30
Amkar Perm
CSKA Moskva
15:30
FK Krasnodar
Lokomotiv Moskva
18:00
Ufa
Ma 23 Apr
Spartak Moskva
18:30
Akhmat Grozny
Team / Points
1 Lokomotiv Moskva LOK 56
2 Spartak Moskva SPA 50
3 CSKA Moskva CSK 48
4 Zenit ZEN 48
5 FK Krasnodar KRA 47
6 Ural Sverdlovskaya URA 36
7 Rubin Kazán FCR 35
8 Ufa UFA 35
 
9 Arsenal Tula ARS 35
10 Dinamo Moskva DIN 31
11 FK Rostov na Donu FCR 31
12 Akhmat Grozny TER 31
13 Amkar Perm PER 28
14 Anzhi ANZ 24
15 Tosno TOS 24
16 SKA-Khabarovsk SKA 14
groep 1
Zat 21 Apr
Rotor-2
2-2
Saturn Moskva
Sokol Saratov
2-2
Metallurg Lipetsk
Zenit Penza
14:00
Torpedo Moskva
Khimik
1-0
Dinamo Bryansk
Kaluga
1-0
Zorkiy
FC Spartak Ryazan
0-2
FC Ararat Moscow
Zo 22 Apr
Strogino
15:00
Energomash
Team / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 54
2 FC Spartak Ryazan FSR 38
3 Energomash ENE 32
4 Strogino STR 32
5 Zorkiy ZOR 31
6 Torpedo Moskva TOR 29
7 Saturn Moskva SAT 28
 
8 Metallurg Lipetsk MET 28
9 Dinamo Bryansk DIN 25
10 Sokol Saratov SOK 23
11 Khimik Novomoskovsk KHI 22
12 Kaluga KAL 18
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 8
groep 3
Vr 20 Apr
Orenburg II
2-2
KamAZ
Lada Tolyatti
0-2
Neftekhimik
Zat 21 Apr
Dinamo Kirov
-
Anzhi-Junior
Ural II
1-1
NoSta
FC Chelyabinsk
2-1
Volga Ulyanovsk
Mordovia Saransk
0-0
Zenit Izhevsk
Syzran-2003
3-0
Krylya Sovetov II
Team / Points
1 Mordovia Saransk MOR 46
2 Syzran-2003 SYZ 39
3 Volga Ulyanovsk VOL 34
4 FC Chelyabinsk FCC 33
5 KamAZ KAM 33
6 Zenit Izhevsk ZEN 32
7 Neftekhimik NEF 29
 
8 NoSta NOS 29
9 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 16
10 Lada Tolyatti LAD 13
11 Orenburg II ORE 12
12 Ural II URA 11
13 Krylya Sovetov II KSS 8
14 Dinamo Kirov DIN 0
groep 4
Vr 20 Apr
Dnepr Smolensk
0-3
Dolgie Prudy
Chertanovo
0-0
Luki-Energiya
Murom
1-2
Veles
Zat 21 Apr
Pskov 747
4-0
Znamya
Kolomna
1-2
Torpedo Vladimir
Dynamo Petersburg
1-0
Spartak Kostroma
Tekstilshchik
0-1
Kazanka
Team / Points
1 Chertanovo CHE 46
2 Kazanka FKL 41
3 Veles VEL 39
4 Tekstilshchik TEK 38
5 Dolgie Prudy FCD 35
6 Spartak Kostroma SPA 34
7 Torpedo Vladimir TOR 31
 
8 Pskov 747 PSK 31
9 Murom MUR 27
10 Luki-Energiya LUK 23
11 Dynamo St Petersburg II DST 19
12 Dnepr Smolensk DNE 16
13 Kolomna KOL 10
14 Znamya ZNA 3
groep 5
Din 17 Apr
FK Chita
2-1
Zenit Irkutsk
Dinamo Barnaul
1-0
Smena Komsomolsk
FC Irtysh Omsk
0-2
Sakhalin
Team / Points
1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 24
2 FK Chita FCC 22
3 Dinamo Barnaul DIN 22
 
4 Smena Komsomolsk SME 17
5 Zenit Irkutsk FKZ 16
6 FC Irtysh Omsk IRT 9
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook