1

Alle competities en wedstrijden in Filippijnen

UFL
Zo 15 Apr
Global
2-2
Aguilas
Wo 18 Apr
Global
0-2
Ceres La Salle
Zat 21 Apr
Aguilas
13:00
Voltes
Team / Points
1 Ceres La Salle CER 9
2 Stallions STA 6
3 Voltes VOL 6
 
4 Aguilas DAF 5
5 Kaya KAY 4
6 Global GLO 1
Primera Division »
Vr 20 Apr
21:00
Leganés
21:00
Deportivo
Bundesliga »
Vr 20 Apr
20:30
Borussia
20:30
Wolfsburg
Ligue 1 »
Vr 20 Apr
21:00
Dijon FCO
21:00
Olympique Lyonnais
Vr 20 Apr
19:30
Nantes
19:30
Rennes
Copa Libertadores groep 4 »
Vr 20 Apr
02:30 Afgewerkt
CS Emelec
0 - 1
River Plate INFO
Copa Libertadores groep 5 »
Vr 20 Apr
02:30 Afgewerkt
Univ de Chile
0 - 0
Cruzeiro Belo Horizonte INFO
Vr 20 Apr
00:15 Afgewerkt
Racing Club
4 - 0
Vasco da Gama INFO
Copa Libertadores groep 8 »
Vr 20 Apr
02:30 Afgewerkt
Alianza Lima
0 - 2
Junior INFO
Primeira Liga »
Vr 20 Apr
21:30
Sporting Braga
21:30
Marítimo
Uefa Youth League »
Apertura Colombia »
Vr 20 Apr
01:00 Afgewerkt
Deportivo Cali
2 - 1
Alianza Petrolera INFO
Vr 20 Apr
03:00 Afgewerkt
Rionegro Águilas
2 - 1
América de Cali INFO
Championship »
Vr 20 Apr
20:45
Millwall
20:45
Fulham
Segunda Division »
Vr 20 Apr
21:00
Córdoba
21:00
Sevilla At.
Vr 20 Apr
21:00
Real Oviedo
21:00
Real Valladolid
Copa do Brasil »
Vr 20 Apr
00:15 Afgewerkt
São Paulo
2 - 2
Atletico PR INFO
Vr 20 Apr
00:15 Afgewerkt
Vitória
(4)1-0(3)
Internacional Porto Alegre INFO
Süper Lig »
Vr 20 Apr
19:00
İstanbul
19:00
Kayserispor
CSL »
2. Liga »
Czech Liga »
Vr 20 Apr
20:15
Sparta Praha
20:15
Jablonec
Ligue 2 »
Vr 20 Apr
20:00
Bourg-Péronnas
20:00
Nîmes
Vr 20 Apr
20:00
Chateauroux
20:00
Niort
Vr 20 Apr
20:00
Clermont
20:00
Orléans
Vr 20 Apr
20:00
Gazélec Ajaccio
20:00
Tours
Vr 20 Apr
20:00
Lens
20:00
Le Havre
Vr 20 Apr
20:00
Lorient
20:00
Valenciennes
Vr 20 Apr
20:00
Quevilly
20:00
Paris FC
Vr 20 Apr
20:00
Stade de Reims
20:00
Ajaccio
Vr 20 Apr
20:00
Sochaux
20:00
Stade Brestois
Pro League Playoffs groep 2 »
Vr 20 Apr
20:30
Zulte-Waregem
20:30
Kortrijk
Liga I groep 3 »
Clausura Ascenso »
Vr 20 Apr
03:00 Afgewerkt
Alebrijes Oaxaca
2 - 2
Leones Negros INFO
Eerste Divisie »
Vr 20 Apr
20:00
Cambuur
20:00
Helmond Sport
Vr 20 Apr
20:00
Jong Utrecht
20:00
Fortuna Sittard
Vr 20 Apr
20:00
FC Volendam
20:00
Jong Ajax
Vr 20 Apr
20:00
RKC Waalwijk
20:00
Go Ahead Eagles
Vr 20 Apr
20:00
Jong PSV
20:00
Dordrecht
Vr 20 Apr
20:00
MVV Maastricht
20:00
FC Oss
Vr 20 Apr
20:00
FC Eindhoven
20:00
Almere City
Vr 20 Apr
20:00
Den Bosch
20:00
Emmen
Vr 20 Apr
20:00
De Graafschap
20:00
SC Telstar
Vr 20 Apr
20:00
NEC Nijmegen
20:00
AZ II
Lega Pro groep 1 »
Vr 20 Apr
20:45
Pisa
20:45
Pontedera
A PFG groep 2 »
Primera B Colombia »
League Two »
Vr 20 Apr
20:45
Coventry City
20:45
Stevenage
3. Liga »
Vr 20 Apr
19:00
Meppen
19:00
Sportfreunde Lotte
National »
Vr 20 Apr
20:00
Lyon-Duchère
20:00
Creteil
Vr 20 Apr
20:00
Boulogne
20:00
Pau FC
Vr 20 Apr
20:00
Rodez
20:00
Cholet
Vr 20 Apr
20:00
Dunkerque
20:00
Red Star
Vr 20 Apr
20:00
Sannois Gratien
20:00
Consolat Marseille
Vr 20 Apr
20:00
Chambly
20:00
Grenoble
Vr 20 Apr
20:00
Concarneau
20:00
Avranches
Ekstraklasa groep 2 »
Ekstraklasa groep 3 »
1. Lig »
Vr 20 Apr
17:00
Altinordu
17:00
Manisaspor
Premier de Ascenso - Clausura groep 1 »
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook