7

Alle competities en wedstrijden in Tsjechische Republiek

Czech Liga »
Zo 22 Apr
16:00
Karviná
16:00
Teplice
Zo 22 Apr
18:00
Slovan Liberec
18:00
Slavia Praha
FNL »
Zo 22 Apr
17:00
České
17:00
Baník Sokolov
Zo 22 Apr
17:00
Varnsdorf
17:00
Ústí nad Labem
Zo 22 Apr
17:00
Vlašim
17:00
SFC Opava
Zo 22 Apr
10:15 Spelen 39'
Viktoria Žižkov
0 - 1
Pardubice
3. Liga Checa groep 1 »
Zo 22 Apr
17:00
Sokol Zápy
17:00
Benešov
Zo 22 Apr
17:00
Polaban Nymburk
17:00
Viktorie Jirny
Zo 22 Apr
10:15 Spelen 36'
Převýšov
0 - 0
Dobrovice
3. Liga Checa groep 2 »
Zo 22 Apr
16:00
HFK Olomouc
16:00
Uničov
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Hlučín
4 - 2
Spartak Hulín INFO
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Kromeriz
2 - 2
Odra Petřkovice INFO
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Líšeň
3 - 0
Hodonín-Šardice INFO
Zo 22 Apr
16:00 Spelen 39'
Viktoria
1 - 2
Mohelnice
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Prostějov
2 - 1
Vyškov INFO
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Jiskra Rýmařov
0 - 1
Uherský Brod INFO
Zo 22 Apr
16:00 Spelen 39'
Velké
2 - 1
Valašské Meziříčí
4. Liga Checa groep 1 »
4. Liga Checa groep 4 »
4. Liga Checa groep 5 »
Zo 22 Apr
16:00
Frýdlant
16:00
Hranice
Zo 22 Apr
16:00 Spelen 36'
Opava II
0 - 1
Bohumin Bospor
Zo 22 Apr
16:00 Spelen 37'
Slavičín
0 - 0
FC Vsetín
Zo 22 Apr
16:00
Kozlovice
16:00
Lokomotiva Petrovice
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Nový Jičín
5 - 0
Šternberk INFO
Zo 22 Apr
16:00 Afgewerkt
Dolní Benešov
3 - 1
Nové Sady INFO
Zo 22 Apr
16:00
Jeseník
16:00
Brumov
Zo 22 Apr
16:00 Spelen 45'
Sokol Ústí
2 - 0
Havířov
Czech Liga
Vr 20 Apr
Sparta Praha
2-0
Jablonec
Zat 21 Apr
Sigma Olomouc
1-0
Baník Ostrava
Bohemians 1905
1-1
Vysocina Jihlava
Slovácko
2-0
FK Dukla Praha
Mladá Boleslav
0-1
Zlin
Zbrojovka Brno
1-3
Viktoria Plzeň
Zo 22 Apr
Karviná
16:00
Teplice
Slovan Liberec
18:00
Slavia Praha
Team / Points
1 Viktoria Plzeň VKP 56
2 Slavia Praha SLP 48
3 Sigma Olomouc SIG 45
4 Sparta Praha SPA 43
5 Slovan Liberec SLI 41
6 Jablonec JAB 41
7 Bohemians 1905 BOH 35
8 Teplice TEP 32
 
9 Zlin ZLI 28
10 Slovácko SLO 27
11 FK Dukla Praha DUK 26
12 Mladá Boleslav MBO 26
13 Karviná KAR 25
14 Vysocina Jihlava VJI 25
15 Baník Ostrava BAN 22
16 Zbrojovka Brno ZBR 20
FNL
Vr 20 Apr
Třinec
0-0
Vitkovice
Zat 21 Apr
Olympia Hradec Kr.
1-4
Frýdek-Místek
MAS Táborsko
0-1
Znojmo
Pribram
2-0
Hradec Králové
Zo 22 Apr
Viktoria Žižkov
0-1
Pardubice
České
17:00
Baník Sokolov
Varnsdorf
17:00
Ústí nad Labem
Vlašim
17:00
SFC Opava
Team / Points
1 SFC Opava OPA 47
2 Pribram PRI 45
3 Pardubice PAR 39
4 Hradec Králové HRA 37
5 Třinec TRI 36
6 Znojmo ZNO 33
7 České Budějovice ESK 32
8 Olympia Hradec Králové OLY 29
 
9 Baník Sokolov SOK 29
10 Viktoria Žižkov VIZ 28
11 Vlašim FCV 28
12 MAS Táborsko FKM 25
13 Varnsdorf SLO 23
14 Frýdek-Místek FRY 22
15 Ústí nad Labem UST 18
16 Vitkovice VIT 18
groep 2
Zo 22 Apr
HFK Olomouc
16:00
Uničov
Hlučín
4-2
Spartak Hulín
Kromeriz
2-2
Odra Petřkovice
Líšeň
3-0
Hodonín-Šardice
Viktoria
1-2
Mohelnice
Prostějov
2-1
Vyškov
Jiskra Rýmařov
0-1
Uherský Brod
Velké
2-1
Valašské
Team / Points
1 Prostějov PRO 46
2 Velké Meziříčí VEL 44
3 Kromeriz KFK 41
4 Hlučín HLU 36
5 Líšeň LIS 35
6 Vyškov VYS 32
7 Valašské Meziříčí VAL 27
8 Hodonín-Šardice HOD 26
 
9 Uherský Brod UHE 25
10 Jiskra Rýmařov JIS 25
11 Uničov UNI 22
12 Spartak Hulín SPA 22
13 Odra Petřkovice ODR 20
14 Viktoria Otrokovice VIK 19
15 Mohelnice MOH 13
16 HFK Olomouc HFK 11
groep 1
Zat 21 Apr
Přeštice
3-1
Spartak Sobeslav
Aritma Praha
0-0
Olympie Brezova
Petrin Plzen
1-1
Cesky Krumlov
Klatovy
1-0
Dobris
Doubravka
3-1
Malše Roudné
Zo 22 Apr
Tatran Sedlčany
17:00
Karlovy Vary
SK Jankov
17:00
Mariánské
Rakovník
17:00
Hořovicko
Team / Points
1 Karlovy Vary KAR 49
2 Aritma Praha ARI 38
3 Rakovník RAK 33
4 Olympie Brezova OLY 33
5 Doubravka DOU 33
6 Spartak Sobeslav SOB 32
7 Mariánské Lázně MAR 31
8 Tatran Sedlčany TAT 29
 
9 Hořovicko HOO 29
10 Dobris DFK 29
11 Klatovy KLA 27
12 Malše Roudné MAL 27
13 Přeštice PRE 26
14 Cesky Krumlov SLA 25
15 SK Jankov SKJ 22
16 Petrin Plzen SPP 18
groep 4
Zat 21 Apr
Břeclav
4-2
FC Strani
Bzenec
2-0
Blansko
Třebíč
1-3
Sokol Tasovice
Zo 22 Apr
Šumperk
16:00
Žďár Sázavou
Slavoj Polná
16:00
Ždírec
Vrchovina
16:00
Havlíčkův Brod
Tišnov
16:00
Slovan Rosice
Velká Bíteš
16:00
Stará Říše
Team / Points
1 Tišnov TIS 46
2 Žďár nad Sázavou ARN 39
3 Vrchovina VRC 38
4 Sokol Tasovice SOK 35
5 Šumperk SUM 33
6 Slovan Rosice SLO 32
7 Stará Říše STA 30
8 Bzenec BZE 29
 
9 Slavoj Polná SLA 25
10 Břeclav BEC 25
11 Ždírec nad Droubravou DIR 23
12 Blansko BLA 22
13 Havlíčkův Brod HAV 19
14 Velká Bíteš VEL 18
15 FC Strani STR 14
16 Třebíč TEB 7
groep 5
Zo 22 Apr
Frýdlant
16:00
Hranice
Opava II
0-1
Bohumin Bospor
Slavičín
0-0
FC Vsetín
Kozlovice
16:00
Lokomotiva
Nový Jičín
5-0
Šternberk
Dolní Benešov
3-1
Nové Sady
Jeseník
16:00
Brumov
Sokol Ústí
2-0
Havířov
Team / Points
1 Sokol Ústí SOK 42
2 Dolní Benešov DOL 40
3 Havířov HAV 37
4 Nový Jičín NOV 37
5 Kozlovice KOZ 36
6 Slavičín SLA 35
7 Opava II OPA 28
8 Nové Sady NSO 27
 
9 Bohumin Bospor BOS 25
10 Frýdlant FRY 25
11 Jeseník JES 21
12 FC Vsetín VSE 19
13 Brumov BRU 18
14 Hranice HRA 16
15 Šternberk STE 15
16 Lokomotiva Petrovice LOK 13
groep 1
Zo 18 Maa
Zbrojovka Brno
4-1
Karviná Sub 21
Vysocina Jihlava
2-0
Třinec Sub 21
Baník Ostrava
4-0
Slovácko Sub 21
Ma 19 Maa
Sigma Olomouc
3-1
Zlín Sub 21
Team / Points
1 Karviná Sub 21 KAR 33
2 Zlín Sub 21 ZLI 33
3 Baník Ostrava Sub 21 BAN 31
4 Slovácko Sub 21 SLO 29
 
5 Vysocina Jihlava Sub 21 VYS 28
6 Sigma Olomouc Sub 21 SIO 27
7 Zbrojovka Brno Sub 21 ZBR 26
8 Třinec Sub 21 TRI 20
groep 2
Zo 18 Maa
Hradec Králové
3-0
Teplice Sub 21
Viktoria Plzeň
4-0
Bohemians 1905
Mladá Boleslav
6-1
Jablonec Sub 21
Ma 19 Maa
Slavia Praha
0-2
České
Slovan Liberec
5-1
Dukla Praha
Din 27 Maa
Příbram Sub 21
4-0
Sparta Praha
Team / Points
1 Sparta Praha Sub 21 PRA 42
2 Teplice Sub 21 TEP 42
3 Mladá Boleslav Sub 21 MLA 39
4 Příbram Sub 21 PRI 38
5 Hradec Králové Sub 21 HRA 36
6 Slovan Liberec Sub 21 LIB 36
 
7 Viktoria Plzeň Sub 21 VIK 34
8 Slavia Praha Sub 21 SLA 30
9 Dukla Praha Sub 21 DUK 23
10 Bohemians 1905 Sub 21 BOH 22
11 Jablonec Sub 21 JAB 15
12 České Budějovice Sub 21 CES 15
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook