Pro League Playoffs groep 1 »
Zo 22 Apr
18:00
Club Brugge
18:00
Standard de Liège
Zo 22 Apr
20:30
Charleroi
20:30
KAA Gent
Pro League Playoffs groep 2 »
Second Division groep 4 »
Zo 22 Apr
16:00
Tubize
16:00
KSV Roeselare
Third Division groep 1 »
Zo 22 Apr
15:00
La Calamine
15:00
RWDM Brussels
Zo 22 Apr
15:00
Rebecq
15:00
Walhain
Zo 22 Apr
15:00 Postponed
White Star Woluwé
15:00
Solières Sport
Zo 22 Apr
15:00
Meux
15:00
Acren
Zo 22 Apr
15:00
Louvière Centre
15:00
RFC Liège
Zo 22 Apr
15:00
RES Durbuy
15:00
Sprimont-Comblain
Zo 22 Apr
15:00
Olympic Charleroi
15:00
Ciney
Zo 22 Apr
15:00
Waremme
15:00
Hamoir
Third Division groep 2 »
Zo 22 Apr
15:00
Sparta Petegem
15:00
Gullegem
Zo 22 Apr
15:00
Bornem
15:00
Westhoek
Zo 22 Apr
15:00
Ronse
15:00
Sint-Eloois-Winkel
Zo 22 Apr
15:00
SW Harelbeke
15:00
Sint-Niklaas
Zo 22 Apr
15:00
Izegem
15:00
Rupel Boom
Zo 22 Apr
15:00
Londerzeel
15:00
Olsa Brakel
Zo 22 Apr
15:00
Gent-Zeehaven
15:00
Torhout
Zo 22 Apr
15:00
Pepingen
15:00
Temse
Third Division groep 3 »
Zo 22 Apr
15:00
Olympia Wijgmaal
15:00
Tienen
Zo 22 Apr
15:00
KSC City Pirates
15:00
Sint-Lenaarts
Zo 22 Apr
15:00
Hasselt
15:00
Vosselaar
Zo 22 Apr
15:00
Hades
15:00
Spouwen-Mopertingen
Zo 22 Apr
15:00
KFC Duffel
15:00
Thes Sport
Zo 22 Apr
15:00
Bocholt
15:00
Cappellen
Zo 22 Apr
15:00
Hoogstraten
15:00
Tempo Overijse
Zo 22 Apr
15:00
Turnhout
15:00
Zwarte Leeuw
Promotion groep 1 »
Promotion groep 2 »
Zo 22 Apr
15:00
Givry
15:00
Longlier
Zo 22 Apr
15:00
Stockay-Warfusée
15:00
RFC Tilleur
Zo 22 Apr
15:00
Richelle United
15:00
Mormont
Zo 22 Apr
15:00
Habay-la-Neuve
15:00
Verlaine
Zo 22 Apr
15:00
Aywaille
15:00
Herstal
Zo 22 Apr
15:00
Huy
15:00
Cointe-Liège
Zo 22 Apr
15:00
Namur
15:00
Aische
Zo 22 Apr
15:00
Bertrix
15:00
URS Lixhe-Lanaye
Promotion groep 3 »
Zo 22 Apr
15:00
RC Lebbeke
15:00
KSKV
Zo 22 Apr
15:00
Ninove
15:00
Merelbeke
Zo 22 Apr
15:00
Mariekerke
15:00
Wolvertem Merchtem
Zo 22 Apr
15:00
Grimbergen
15:00
KSCT Menen
Zo 22 Apr
15:00
Svelta Melsele
15:00
Dikkelvenne
Zo 22 Apr
15:00
Eendracht Wervik
15:00
Wingene
Zo 22 Apr
15:00
Eppegem
15:00
Wetteren-Kwatrecht
Zo 22 Apr
15:00
Jong Lede
15:00
Avanti
Promotion groep 4 »
Zo 22 Apr
15:00
Bilzerse
15:00
VC Herentals
Zo 22 Apr
15:00
Wellen
15:00
KFC Houtvenne
Zo 22 Apr
15:00
Eendracht Termien
15:00
Diegem Sport
Zo 22 Apr
15:00
Diest
15:00
Woluwe
Zo 22 Apr
15:00
Sterrebeek
15:00
Kampenhout
Zo 22 Apr
15:00
Ternesse
15:00
KFC Nijlen
Zo 22 Apr
15:00
Leopoldsburg
15:00
Heur Tongeren
Zo 22 Apr
15:00
Hoeilaart
15:00
Esperanza Pelt
Provincial groep 1 »
Zo 22 Apr
15:00
Raeren
15:00
Houtain-Milanello
Zo 22 Apr
15:00
Ougrée
15:00
Beaufays
Zo 22 Apr
15:00
JS Fizoise
15:00
Aubel
Zo 22 Apr
15:00
Espoir Minerois
15:00
Wanze / Bas-Oha
Zo 22 Apr
15:00
Amblève
15:00
Warsage
Zo 22 Apr
15:00
Union Flémalloise
15:00
UCE Liège
Zo 22 Apr
15:00
Amay
15:00
Warnant
Zo 22 Apr
15:00
Mélen-Micheroux
15:00
Stade Disonais
Zo 22 Apr
15:00
Banneux
15:00
Xhoffraix
Provincial groep 2 »
Zo 22 Apr
15:00
Naninne
15:00
Loyers
Zo 22 Apr
15:00
Profondeville
15:00
Wépion
Zo 22 Apr
15:00
Assesse
15:00
Pesche
Zo 22 Apr
15:00
Rhisnes
15:00
Rochefort
Zo 22 Apr
15:00
Moligneé
15:00
Grand-Leez
Zo 22 Apr
15:00
Condruzien
15:00
Ligny
Zo 22 Apr
15:00
Nismes
15:00
Fosses
Zo 22 Apr
15:00
Andennais
15:00
Flavion Sport
Provincial groep 3 »
Zo 22 Apr
15:00 Postponed
Ethe Belmont
15:00
Wellin
Provincial groep 4 »
Zo 22 Apr
15:00
Rapid Leest
15:00
Merksplas
Zo 22 Apr
15:00
Sint-Job
15:00
Berg en Dal
Zo 22 Apr
15:00
Retie Branddonk
15:00
Groen Rood Katelijne
Zo 22 Apr
15:00
KSV Schriek
15:00
KFC Lille
Zo 22 Apr
15:00
Racing Mechelen
15:00
Vorselaar
Zo 22 Apr
15:00
Oppuurs
15:00
Antonia
Zo 22 Apr
15:00
Berlaar-Heikant
15:00
Witgoor Sport
Zo 22 Apr
15:00
Lyra
15:00
GBA Kontich
Provincial groep 5 »
Zo 22 Apr
15:00
Soignies Sports
15:00
Belœil
Zo 22 Apr
15:00
Antoing
15:00
Albert Quévy-Mons II
Zo 22 Apr
15:00
Rapid Symphorinois
15:00
Montkainoise
Zo 22 Apr
15:00
Ransart
15:00
Houdeng
Zo 22 Apr
15:00
SG-Tertre-Hautrage
15:00
RAS Monceau
Zo 22 Apr
15:00
PAC Buzet
15:00
Le Roeulx
Zo 22 Apr
15:00
Ostiches
15:00
SC Paturages
Zo 22 Apr
15:00
Peruwelz
15:00
Gosselies Sports
Provincial groep 6 »
Pro League
Zo 11 Maa
Anderlecht
2-1
Antwerp
KAS Eupen
4-0
Mouscron Peruwelz
Genk
1-2
KAA Gent
Kortrijk
2-0
Charleroi
Mechelen
2-0
Waasland-Beveren
Lokeren
0-2
Zulte-Waregem
KV Oostende
2-3
Standard Liège
Sint-Truiden
0-1
Club Brugge
Team / Points
1 Club Brugge FCB 67
2 Anderlecht AND 55
3 Charleroi CHA 51
4 KAA Gent GEN 50
5 Genk GNK 44
6 Standard de Liège SDL 44
7 Kortrijk KVK 42
8 Antwerp ANT 41
 
9 Zulte-Waregem ZUL 37
10 Sint-Truiden STR 37
11 KV Oostende OOS 36
12 Waasland-Beveren WAA 35
13 Lokeren LOK 31
14 Mouscron Peruwelz MOU 30
15 KAS Eupen EUP 27
16 Mechelen KVM 27
groep 2
Zat 24 Feb
Tubize
1-1
Union
Zo 25 Feb
Beerschot-Wilrijk
1-1
Lierse SK
Cercle Brugge
1-1
KVC Westerlo
KSV Roeselare
1-1
OH Leuven
Team / Points
1 Cercle Brugge CER 27
2 Lierse SK LIE 22
3 OH Leuven LEU 21
4 Union Saint-Gilloise UNI 18
 
5 Beerschot-Wilrijk BEE 17
6 KVC Westerlo KVC 15
7 KSV Roeselare KSV 14
8 Tubize TUB 13
groep 4
Vr 20 Apr
Union
0-2
KVC Westerlo
Zo 22 Apr
Tubize
16:00
KSV Roeselare
Team / Points
1 KVC Westerlo KVC 11
2 KSV Roeselare KSV 6
 
3 Union Saint-Gilloise UNI 4
4 Tubize TUB 2
groep 2
Zo 22 Apr
Sparta Petegem
15:00
Gullegem
Bornem
15:00
Westhoek
Ronse
15:00
Sint-Eloois-Winkel
SW Harelbeke
15:00
Sint-Niklaas
Izegem
15:00
Rupel Boom
Londerzeel
15:00
Olsa Brakel
Gent-Zeehaven
15:00
Torhout
Pepingen
15:00
Temse
Team / Points
1 Rupel Boom RUP 57
2 Izegem IZE 56
3 Sparta Petegem SPA 53
4 Sint-Eloois-Winkel SIN 53
5 Westhoek WES 48
6 Sint-Niklaas STN 46
7 Temse TEM 42
8 SW Harelbeke SPO 41
 
9 Olsa Brakel OLS 38
10 Gullegem GUL 34
11 Gent-Zeehaven GEN 34
12 Londerzeel LON 33
13 Ronse RON 32
14 Torhout TOR 26
15 Pepingen PEP 25
16 Bornem BOR 14
groep 2
Zo 22 Apr
Naninne
15:00
Loyers
Profondeville
15:00
Wépion
Assesse
15:00
Pesche
Rhisnes
15:00
Rochefort
Moligneé
15:00
Grand-Leez
Condruzien
15:00
Ligny
Nismes
15:00
Fosses
Andennais
15:00
Flavion Sport
Team / Points
1 Fosses FOS 65
2 Wépion WEP 59
3 Grand-Leez GRA 57
4 Condruzien CON 51
5 Loyers LOY 50
6 Es de la Moligneé MOL 47
7 Nismes NIS 44
8 Flavion Sport FLA 41
 
9 Ligny LIG 38
10 Rhisnes RHI 38
11 Pesche PES 33
12 Profondeville PRO 31
13 Rochefort ROC 30
14 Naninne NAN 25
15 Andennais AND 24
16 Assesse ASS 8
cookielang More info and settings. Accept

Follow BeSoccer on Facebook