5

Alle competities en wedstrijden in Slowakije

Super Liga
Zat 09 Dec
Senica
1-1
Zemplin Michalovce
DAC
3-3
Zlaté Moravce
FC Spartak Trnava
1-0
Tatran Prešov
Podbrezová
1-0
Nitra
Trenčín
5-2
Žilina
Zo 10 Dec
Ruzomberok
0-1
Slovan Bratislava
Team / Points
1 FC Spartak Trnava FCS 43
2 Slovan Bratislava SBR 34
3 Žilina ZIL 34
4 DAC DAC 32
5 Ruzomberok RUZ 31
6 Trenčín TRE 28
 
7 Nitra NIT 28
8 Zlaté Moravce ZMO 25
9 Zemplin Michalovce ZEM 19
10 Podbrezová POD 14
11 Tatran Prešov TAT 13
12 Senica SEN 11
2. Liga
Vr 17 Nov
Lokomotíva
0-1
Poprad
Pohronie
0-1
Podbrezová II
Zat 18 Nov
Bardejov
3-0
Lokomotiva Zvolen
Spišská Nová
2-2
Liptovsky Mikulas
Šamorín
3-0
Komárno
Skalica
2-0
Nove Mesto Vahom
Zo 19 Nov
Žilina II
7-1
Slavoj Trebišov
Sered
4-1
Inter Bratislava
Team / Points
1 Skalica SKA 34
2 Sered SER 33
3 Lokomotíva Košice LKO 33
4 Žilina II ZLI 32
5 Poprad POP 31
6 Spišská Nová Ves SPI 29
7 Liptovsky Mikulas LIP 23
8 Bardejov BAR 23
 
9 Lokomotiva Zvolen ZVO 22
10 Pohronie FKP 19
11 Šamorín SAM 18
12 Slavoj Trebišov FKS 18
13 Nove Mesto Nad Vahom NVN 18
14 Inter Bratislava BRA 17
15 Komárno KOM 16
16 Podbrezová II POD 11
groep 1
Zat 04 Nov
Báhoň
7-0
Svätý Jur
Lokomotiva DNV
0-2
Petržalka
Zo 05 Nov
FK Rača
4-0
Tomášov
Bernolákovo
3-1
Vajnory
Dunajská Lužná
0-0
Slovan Bratislava
Lozorno
4-2
Slovan Ivanka Dun.
Slovan Most
2-2
Pezinok
Rohoznik
3-0
Rovinka
Team / Points
1 Rohoznik ROH 37
2 Petržalka Akadémia PET 37
3 FK Rača RAC 33
4 Dunajská Lužná DUN 32
5 Slovan Bratislava II SBR 30
6 Slovan Most SLO 30
7 Tomášov TOM 22
8 Lokomotiva DNV LOK 20
 
9 Báhoň BAH 19
10 Rovinka ROV 18
11 Bernolákovo BER 18
12 Lozorno LOZ 14
13 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 12
14 Vajnory VAJ 10
15 Pezinok PEZ 9
16 Svätý Jur SVA 3
groep 3
Zat 04 Nov
Tesla Stropkov
2-0
Svidník
Roznava
1-2
Lipany
Zo 05 Nov
Tatran Prešov II
10-0
Svit
Veľké Revištia
0-2
Vranov Topľou
Slovan Sabinov
0-1
Družstevník
Milénium
1-0
Giraltovce
Pokrok Krompachy
2-1
Snina
Šarišské
1-2
Vyšné Opátske
Team / Points
1 MSK Tesla Stropkov TES 37
2 Vyšné Opátske VYS 31
3 Lipany LIP 30
4 Družstevník Plavnica DRU 30
5 Vranov nad Topľou VRA 29
6 Snina SNI 27
7 Roznava ROZ 27
8 Pokrok Krompachy POK 25
 
9 Svidník SVI 23
10 Šarišské Michaľany SAR 20
11 Veľké Revištia VEL 19
12 Giraltovce GIR 18
13 Tatran Prešov II TAT 17
14 Milénium MIL 11
15 Slovan Sabinov SLO 8
16 Svit SVI 3
Liga Eslovaquia Sub 19
Vr 24 Nov
Trenčín Sub 19
4-1
Partizán Bardejov
Zat 25 Nov
Slovan Bratislava
5-3
Prešov Sub 19
DAC Sub 19
4-0
Podbrezová
Žilina Sub 19
3-0
Nitra Sub 19
Spartak Trnava
3-0
Senica Sub-19
Din 28 Nov
Ružomberok
1-0
Zemplín
Team / Points
1 Žilina Sub 19 ZIL 35
2 Slovan Bratislava Sub 19 BRA 34
3 Podbrezová Sub 19 POD 28
4 Trenčín Sub 19 TRE 27
5 Ružomberok Sub 19 RUZ 26
6 Prešov Sub 19 PRE 24
 
7 DAC Sub 19 DAC 22
8 Senica Sub-19 SEN 18
9 Nitra Sub 19 NIT 18
10 Spartak Trnava Sub 19 TRN 15
11 Zemplín Michalovce Sub 19 ZEM 12
12 Partizán Bardejov Sub 19 BAR 11
Premier League »
Wo 13 Dec
20:45
Swansea City
20:45
Man. City
Wo 13 Dec
21:00
West Ham
21:00
Arsenal
Wo 13 Dec
21:00
Man. Utd
21:00
AFC Bournemouth
Wo 13 Dec
20:45
Newcastle
20:45
Everton
Wo 13 Dec
20:45
Southampton
20:45
Leicester
Wo 13 Dec
21:00
Tottenham Hotspur
21:00
Brighton & Hove Albion
Wo 13 Dec
21:00
Liverpool
21:00
West Bromwich Albion
FIFA Club WorldCup »
Wo 13 Dec
18:00
Al Jazira
18:00
Real Madrid
Bundesliga »
Wo 13 Dec
20:30
Bayern München
20:30
Köln
Wo 13 Dec
18:30
Hoffenheim
18:30
Stuttgart
Wo 13 Dec
20:30
Hertha BSC
20:30
Hannover 96
Wo 13 Dec
20:30
Schalke 04
20:30
FC Augsburg
Wo 13 Dec
20:30
B. Leverkusen
20:30
Werder Bremen
Coupe de la Ligue »
Wo 13 Dec
21:05
Strasbourg
21:05
PSG
Wo 13 Dec
21:05
Lille
21:05
Nice
Wo 13 Dec
21:05
Amiens SC
21:05
Tours
Wo 13 Dec
21:05
Montpellier
21:05
Olympique Lyonnais
Wo 13 Dec
18:45
Rennes
18:45
Olympique Marseille
Coppa Italia »
Wo 13 Dec
17:30
Fiorentina
17:30
Sampdoria
Wo 13 Dec
20:45
Milan
20:45
Hellas Verona
Eredivisie »
Wo 13 Dec
18:30
Vitesse
18:30
Willem II
Wo 13 Dec
18:30
Groningen
18:30
PSV
Wo 13 Dec
19:45
VVV Venlo
19:45
Utrecht
Wo 13 Dec
20:45
Feyenoord
20:45
Heerenveen
Wo 13 Dec
20:45
ADO Den Haag
20:45
Roda JC
Premiership »
Wo 13 Dec
20:45
Celtic
20:45
Hamilton Academical
Wo 13 Dec
20:45
Hibernian FC
20:45
Rangers FC
Wo 13 Dec
20:45
Partick Thistle
20:45
Motherwell
Wo 13 Dec
20:45
St. Johnstone
20:45
Aberdeen
Taça de Portugal »
Wo 13 Dec
22:00
Rio Ave
22:00
Benfica
Wo 13 Dec
16:00
União Madeira
16:00
Desportivo Aves
Wo 13 Dec
20:00
Sporting CP
20:00
Vilaverdense
Wo 13 Dec
16:00
Moreirense
16:00
CD Santa Clara
Wo 13 Dec
16:30
Praiense
16:30
Farense
FA Cup »
Clausura Uruguay groep 3 »
Cup »
Wo 13 Dec
15:00
Yeni Malatyaspor
15:00
Osmanlıspor
Wo 13 Dec
16:45
Alanyaspor
16:45
Giresunspor
Wo 13 Dec
18:30
Adana Demirspor
18:30
Fenerbahçe
Wo 13 Dec
12:30
Akhisar
12:30
Ankara Demirspor
Wo 13 Dec
14:30
Bucaspor
14:30
Sivasspor
Wo 13 Dec
11:30
Genclerbirligi SK
11:30
Karsspor
Cup »
Wo 13 Dec
20:00
Genk
20:00
Waasland-Beveren
Wo 13 Dec
20:45
Club Brugge
20:45
Charleroi
Ekstraklasa »
Copa Lega Pro »
Wo 13 Dec
20:30
Alessandria
20:30
AlbinoLeffe
PSL »
HR Nogometni Cup »
Wo 13 Dec
17:00
Inter Zapresic
17:00
Rijeka
Cup »
Wo 13 Dec
16:30
Etar
16:30
Slavia Sofia
Primera B Metro. »
Wo 13 Dec
01:05 Afgewerkt
Platense
3 - 1
Colegiales INFO
First League »
Wo 13 Dec
13:00
Vardar Skopje
13:00
Rabotnički
Regionalliga groep 4 »
Wo 13 Dec
19:00 Afgewerkt
Lokomotive Leipzig
0 - 0
Berliner AK 07 INFO
Copa Sudafricana »
Tercera Division groep 10 »
Wo 13 Dec
20:00
CD Alcalá
20:00
Sevilla C
Tercera Division groep 13 »
Wo 13 Dec
20:30
Mar Menor
20:30
Minerva
Wo 13 Dec
21:30
Estudiantes Murcia
21:30
UD Los Garres
Oberliga groep 12 »
Wo 13 Dec
19:30
Düsseldorf-West
19:30
Speldorf
National Third Division groep 2 »
Wo 13 Dec
14:00
Philippos
14:00
Langadas
Wo 13 Dec
14:00
Kilkisiakos
14:00
Pierikos
Wo 13 Dec
14:00
Edessaikos
14:00
Iraklis
Wo 13 Dec
14:00
Kardias
14:00
Almopos Aridaia
Wo 13 Dec
14:00
AE Karitsa
14:00
Kampaniakos Chalastra
Wo 13 Dec
14:00
Makedonikos
14:00
M. Alexandros Trikala
Wo 13 Dec
14:00
Agrotikos Asteras
14:00
Naoussa
Non League Div One groep 2 »
Super Liga »
CFA 2 groep 5 »
Wo 13 Dec
20:00
Metz II
20:00
Amnéville
Copa Albania »
Wo 13 Dec
13:00
Kukësi
13:00
Erzeni Shijak
Wo 13 Dec
13:00
Skënderbeu
13:00
Besëlidhja Lezhë
Wo 13 Dec
13:00
Teuta Durrës
13:00
Kamza
Wo 13 Dec
13:00
Vllaznia Shkodër
13:00
KF Tirana
Wo 13 Dec
13:00
Partizani Tirana
13:00
Pogradeci
Wo 13 Dec
13:00
Luftëtari
13:00
Bylis Ballsh
Wo 13 Dec
13:00
Laçi
13:00
Lushnja
Wo 13 Dec
13:00
Flamurtari Vlorë
13:00
Turbina Cërrik
Premier League »
Wo 13 Dec
16:00
Al-Masry
16:00
El Dakhleya
Wo 13 Dec
13:45
Talaea El-Gaish
13:45
El Raja
Wo 13 Dec
18:30
ENPPI
18:30
El-Entag El-Harby
Amistosos Selecciones Sub 19 »

Follow BeSoccer on Facebook