We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Premier League »
Zo 22 Okt
18:00 Afgewerkt
Anzhi
3 - 2
Arsenal Tula INFO
Zo 22 Okt
13:00 Afgewerkt
Ural Sverdlovskaya
2 - 0
Akhmat Grozny INFO
Zo 22 Okt
15:30 Afgewerkt
CSKA Moskva
0 - 0
Zenit INFO
FNL »
Zo 22 Okt
14:00 Afgewerkt
Spartak Moskva II
3 - 1
Tyumen INFO
2. Division groep 1 »
Zo 22 Okt
13:00 Afgewerkt
Rotor-2
0 - 1
Khimik Novomoskovsk INFO
Zo 22 Okt
16:00 Afgewerkt
Strogino
4 - 0
Zenit Penza INFO
Zo 22 Okt
13:00 Afgewerkt
Metallurg Lipetsk
2 - 1
Torpedo Moskva INFO
Premier League
Zat 21 Okt
SKA-Khabarovsk
2-2
Ufa
Tosno
1-1
FK Rostov na Donu
Rubin Kazán
0-0
Dinamo Moskva
Spartak Moskva
0-0
Amkar Perm
Zo 22 Okt
Ural Sverdlovskaya
2-0
Akhmat Grozny
CSKA Moskva
0-0
Zenit
Anzhi
3-2
Arsenal Tula
Ma 23 Okt
Lokomotiv Moskva
18:30
FK Krasnodar
Team / Points
1 Zenit ZEN 29
2 Lokomotiv Moskva LOK 26
3 CSKA Moskva CSK 25
4 Ural Sverdlovskaya URA 22
5 FK Krasnodar KRA 21
6 Spartak Moskva SPA 21
7 Rubin Kazán FCR 18
8 Ufa UFA 18
 
9 FK Rostov na Donu FCR 17
10 Arsenal Tula ARS 17
11 Akhmat Grozny TER 17
12 Amkar Perm PER 16
13 Dinamo Moskva DIN 14
14 Tosno TOS 14
15 SKA-Khabarovsk SKA 12
16 Anzhi ANZ 12
groep 1
Zat 21 Okt
Kaluga
0-1
FC Ararat Moscow
Sokol Saratov
0-3
FC Spartak Ryazan
Saturn Moskva
1-0
Zorkiy
Energomash
4-0
Dinamo Bryansk
Zo 22 Okt
Rotor-2
0-1
Khimik
Metallurg Lipetsk
2-1
Torpedo Moskva
Strogino
4-0
Zenit Penza
Team / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 38
2 FC Spartak Ryazan FSR 26
3 Metallurg Lipetsk MET 26
4 Energomash ENE 24
5 Saturn Moskva SAT 23
6 Torpedo Moskva TOR 22
7 Dinamo Bryansk DIN 22
 
8 Strogino STR 21
9 Zorkiy ZOR 21
10 Sokol Saratov SOK 19
11 Kaluga KAL 14
12 Khimik Novomoskovsk KHI 9
13 Zenit Penza ZEN 7
14 Rotor-2 ROT 4
groep 3
Vr 20 Okt
Lada Tolyatti
0-0
Orenburg II
Zat 21 Okt
Dinamo Kirov
-
Mordovia Saransk
FC Chelyabinsk
2-0
Ural II
Neftekhimik
0-1
NoSta
Zenit Izhevsk
1-0
KamAZ
Krylya Sovetov II
1-1
Anzhi-Junior
Volga Ulyanovsk
0-0
Syzran-2003
Team / Points
1 Mordovia Saransk MOR 33
2 Volga Ulyanovsk VOL 28
3 Syzran-2003 SYZ 27
4 Zenit Izhevsk ZEN 25
5 NoSta NOS 24
6 FC Chelyabinsk FCC 24
7 Neftekhimik NEF 23
 
8 KamAZ KAM 20
9 Anzhi-Junior Zelenodoslk ZEL 15
10 Lada Tolyatti LAD 10
11 Orenburg II ORE 9
12 Krylya Sovetov II KSS 8
13 Ural II URA 4
14 Dinamo Kirov DIN 0
groep 4
Vr 20 Okt
Murom
0-0
Spartak Kostroma
Torpedo Vladimir
1-2
Dolgie Prudy
Zat 21 Okt
Znamya
1-3
Veles
Pskov 747
2-1
Tekstilshchik
Kolomna
2-0
Dynamo Petersburg
Chertanovo
3-1
Dnepr Smolensk
Kazanka
3-1
Luki-Energiya
Team / Points
1 Chertanovo CHE 35
2 Kazanka FKL 29
3 Tekstilshchik TEK 29
4 Murom MUR 26
5 Veles VEL 24
6 Spartak Kostroma SPA 24
7 Torpedo Vladimir TOR 22
 
8 Dolgie Prudy FCD 21
9 Pskov 747 PSK 19
10 Luki-Energiya LUK 12
11 Dnepr Smolensk DNE 12
12 Dynamo St Petersburg II DST 11
13 Kolomna KOL 7
14 Znamya ZNA 3
groep 5
Do 12 Okt
Sakhalin
3-1
Zenit Irkutsk
Smena Komsomolsk
0-2
FK Chita
Team / Points
1 Dinamo Barnaul DIN 21
2 FK Chita FCC 19
3 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 18
 
4 Zenit Irkutsk FKZ 16
5 Smena Komsomolsk SME 14
6 FC Irtysh Omsk IRT 8
Liga Rusa Sub 21
Vr 20 Okt
Khabarovsk
2-0
Ufa Sub 21
Spartak Moskva Su.
1-1
Amkar Perm Sub 21
Tosno Sub 21
2-1
Rostov Sub 21
Rubin Kazan
2-3
Dynamo Moscú
Zat 21 Okt
CSKA Moskva Sub21
3-2
Zenit Sub 21
Zo 22 Okt
Ural Sub 21
4-2
Terek Grozny
Anzhi Sub 21
2-1
Arsenal Tula
Ma 23 Okt
Lokomotiv Moskva
11:00
Krasnodar Sub 21
Team / Points
1 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 29
2 CSKA Moskva Sub21 CSK 27
3 Krasnodar Sub 21 KRA 25
4 Rubin Kazan Sub 21 RUB 25
5 Ufa Sub 21 UFA 24
6 Spartak Moskva Sub21 SPA 23
7 SKA Khabarovsk Sub 21 SKA 20
8 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 19
 
9 Anzhi Sub 21 ANZ 18
10 Tosno Sub 21 TOS 18
11 Zenit Sub 21 ZEN 17
12 Rostov Sub 21 ROS 17
13 Arsenal Tula Sub 21 ARS 13
14 Amkar Perm Sub 21 AMK 13
15 Terek Grozny Sub 21 TER 12
16 Ural Sub 21 URA 8

Follow BeSoccer on Facebook