We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
groep 1
Zat 27 Mei
Moto Club MA
21:00
Confiança
Zo 28 Mei
Salgueiro
01:00
Fortaleza EC
ASA Arapiraquense
21:00
Sampaio Correa FC
Botafogo PB
21:00
CSA
Ma 29 Mei
Remo
00:01
Cuiabá
team / Points
1 CSA CSA 6
2 Confiança CON 6
3 Salgueiro SAL 3
4 Fortaleza EC FOR 3
5 Remo REM 3
 
6 Sampaio Correa FC SAM 3
7 ASA Arapiraquense ASA 3
8 Cuiabá CUI 1
9 Botafogo PB BOT 1
10 Moto Club MA MOT 0
groep 2
Zat 27 Mei
Joinville
00:01
Tupi
Tombense
20:30
Mogi Mirim
Bragantino
21:00
Ypiranga FC
São Bento
22:00
Macaé Esporte
Din 30 Mei
Volta Redonda
00:01
Botafogo SP
team / Points
1 Joinville JEC 4
2 Botafogo SP BOT 4
3 Ypiranga FC YPI 4
4 São Bento SAO 4
5 Volta Redonda VOL 3
 
6 Macaé Esporte MAC 3
7 Tombense TOM 1
8 Bragantino BRA 1
9 Tupi TUP 1
10 Mogi Mirim MOG 1
Serie D
Zat 27 Mei
São Bernardo FC
20:00
Internacional SC
Bangu
20:00
Portuguesa
Boavista SC
20:30
Espirito Santo
EC São José
21:00
Metropolitano
Anápolis
21:00
Comercial MS
Luziânia
21:00
União
Desportiva
21:00
Villa Nova
Brusque
21:00
XV de Piracicaba
RB Brasil
22:00
Caldense
Altos
22:00
Cordino
SD Juazeirense
23:30
Sousa
Zo 28 Mei
São Paulo RS
20:00
Operário PR
Trabalhadores
21:00
Itumbiara
Audax São Paulo
21:00
Portuguesa RJ
Foz do Iguaçu
21:00
Novo Hamburgo
Sergipe
21:00
América RN
Murici
21:00
Jacobina
Maranhão
21:00
Ríver
Central SC
21:00
Coruripe
América PE
21:00
Parnahyba
Guarany de Sobral
21:00
Potiguar Mossoró
PSTC
22:00
Ituano
Fast Clube
22:00
SAO Raimundo EC
Santos AP
22:00
Tocantis Miracema
Campinense
22:00
Itabaiana
Globo
22:00
Guarani Juazeiro
7 de Setembro SM
22:00
Aparecidense
São Raimundo RR
23:00
Gênus
São Francisco PA
23:00
Rio Branco Acre
Gurupi
23:00
Baré EC
Ma 29 Mei
Real Ariquemes
00:01
Trem DC
Sinop FC
00:01
Ceilândia
Atlético Acreano
00:01
Princesa Solimões
Do 01 Jun
Fluminense Feira
01:30
Atlético PE
team / Points
3 Princesa Solimões PRI 3
15 Atlético Acreano ATL 3
42 Trem DC TDC 0
68 Real Ariquemes RDA 0
12 SAO Raimundo EC REC 3
35 Fast Clube FAS 1
38 Baré EC BAR 1
60 Gurupi GUR 0
14 Rio Branco Acre RIO 3
31 Gênus GEN 1
32 São Francisco PA FRA 1
40 São Raimundo RR SAO 0
7 Altos ALT 3
25 Cordino COR 3
55 Santos AP SAN 0
59 Tocantis Miracema TMI 0
17 Guarany de Sobral GUA 3
33 Maranhão MAR 1
36 Potiguar Mossoró POT 1
43 Ríver RIV 0
10 Parnahyba PAR 3
28 Guarani de Juazeiro GUA 3
56 América PE AME 0
62 Globo GLO 0
9 Sousa SOU 3
16 SD Juazeirense SDJ 3
41 Coruripe COR 0
63 Central SC CEN 0
1 Fluminense de Feira FLU 3
13 Atlético PE PER 3
39 Campinense CAM 0
65 Itabaiana ITA 0
2 América RN ARN 3
19 Jacobina JEC 3
 
45 Sergipe SER 0
67 Murici MUR 0
8 Comercial MS COM 3
30 Ceilândia CEI 3
51 Anápolis ANA 0
61 Sinop FC SIN 0
11 União Rondonópolis URO 3
29 Luziânia LUZ 3
53 Aparecidense APA 0
64 7 de Setembro SM 7DE 0
4 Portuguesa RJ POR 3
27 Itumbiara ITU 3
47 Audax São Paulo AUD 0
66 UR Dos Trabalhadores URT 0
5 Bangu BAN 3
26 Portuguesa POR 3
52 Desportiva Ferroviária DES 0
58 Villa Nova VIL 0
6 Boavista SC BOA 3
34 RB Brasil RBB 1
37 Espirito Santo ESP 1
57 Caldense CAL 0
23 XV de Piracicaba XVD 3
24 Operário PR OPE 3
46 Brusque BRU 0
48 São Paulo RS SAO 0
20  São Bernardo FC SAO 3
22 Internacional SC INT 3
49 Foz do Iguaçu FOZ 0
54 Novo Hamburgo NOV 0
18 Ituano ITU 3
21 Metropolitano MET 3
44 EC São José ECS 0
50 PSTC PST 0
Copa Libertadores groep 1 »
Vr 26 Mei
02:45 Afgewerkt
At. Nacional
3 - 1
Barcelona Guayaquil INFO
Vr 26 Mei
02:45 Afgewerkt
Estudiantes Plata
1 - 0
Botafogo INFO
Copa Libertadores groep 3 »
Vr 26 Mei
00:30 Afgewerkt
River Plate
1 - 2
Independiente Medellin INFO
Vr 26 Mei
00:30 Afgewerkt
CS Emelec
3 - 0
FBC Melgar INFO
Copa Libertadores groep 8 »
Vr 26 Mei
02:45 Afgewerkt
Guaraní Asunción
0 - 0
Deportes Iquique INFO
Vr 26 Mei
02:45 Afgewerkt
Grêmio Porto Ale.
4 - 0
Zamora FC INFO
Apertura Colombia »
Vr 26 Mei
02:45 Afgewerkt
Patriotas Boyacá
3 - 1
Envigado INFO
Liga MX Finals »
Vr 26 Mei
04:00 Afgewerkt
Tigres UANL
2 - 2
Chivas Guadalajara INFO
Segunda Division »
Vr 26 Mei
20:00
Levante
20:00
UCAM Murcia
Friendly »
Copa Argentina »
Vr 26 Mei
02:10 Afgewerkt
Vélez Sarsfield
1 - 0
Leandro N. Alem INFO
MLS »
Vr 26 Mei
02:30 Afgewerkt
Chicago Fire
2 - 1
FC Dallas INFO
CSL »
Serie B Playoffs »
Vr 26 Mei
20:30
Carpi
20:30
Frosinone
2. Liga - Play Offs »
Liga I groep 2 »
1. HNL »
Vr 26 Mei
20:00
RNK Split
20:00
Osijek
Vr 26 Mei
20:00
Cibalia Vinkovci
20:00
Lokomotiva
Vr 26 Mei
18:00
NK Slaven Belupo
18:00
Hajduk Split
A PFG groep 5 »
Premier League groep 2 »
Torneo de Transición Bolivia »
Premier League »
Vr 26 Mei
18:00
Krumkachy
18:00
Isloch
Vr 26 Mei
19:00
Vitebsk
19:00
BATE Borisov
Vr 26 Mei
17:00
FK Gorodeya
17:00
Neman Grodno
Soccer League »
Premier League »
Vr 26 Mei
20:45
Bray Wanderers
20:45
Sligo Rovers
Vr 26 Mei
20:45
Cork City
20:45
Shamrock Rovers
Vr 26 Mei
20:45
Drogheda United
20:45
Derry City
Vr 26 Mei
20:45
Galway United
20:45
Bohemian FC
Vr 26 Mei
20:45
St Patrick's
20:45
Dundalk
Vr 26 Mei
21:00
Finn Harps
21:00
Limerick
Botola Pro »
PFL »
Vr 26 Mei
13:00
Mash'al
13:00
Obod
Vr 26 Mei
13:00
Metalourg
13:00
Nasaf
Vr 26 Mei
13:00
Pakhtakor
13:00
Sogdiana
Vr 26 Mei
13:00
Kokand 1912
13:00
Buxoro
Vr 26 Mei
13:00
Dinamo Samarqand
13:00
Qizilqum
Primera A 1 Phase »
Virsliga »
Vr 26 Mei
18:00
Babīte
18:00
FK Liepāja
1. Liga »
Oberliga groep 8 »
Vr 26 Mei
19:00
Eintracht Rheine
19:00
SC Hassel
Oberliga groep 10 »
Vr 26 Mei
19:00
Hennef 05
19:00
VfL Rheinbach
Vr 26 Mei
20:00
Inde Hahn
20:00
Wegberg-Beeck
Ligue 1 »
Vr 26 Mei
17:00
El Harrach
17:00
CS Constantine
Elite ONE »
Vr 26 Mei
16:30
Cotonsport
16:30
Unisport Bafang
3. Liga Checa groep 2 »
Vr 26 Mei
18:00
Hanácká
18:00
Slovácko II
Liga III groep 1 »

Follow BeSoccer on Facebook